Kamerový systém Břeclav

Společnost 3E system, s.r.o. vyhrála veřejnou zakázku, jejímž předmětem bylo vybudování městského kamerového dohledového systému ve městě Břeclavi.

zobrazit

Účast na konferenci Centers Dating

Zástupci společnosti 3E systém, s.r.o. se zúčastnili mimořádného setkání investorů, bankéřů, zástupců obcí a měst a dalších aktérů realitního trhu.

zobrazit

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Společnost 3E system, s.r.o. podepsala smlouvu s předním evropským výrobcem dobíjecích stanic pro elektromobily.

Společnost 3E system, s.r.o. se stala partnerem rakouské společnosti KEBA AG pro dodávky, instalaci, údržbu a řízení dobíjecích stanic.

Společnost KEBA je předním evropským výrobcem v oblasti průmyslových automatizovaných systémů, bankovních terminálů a nově i dobíjecích stanic pro elektromobily. Ve svém portfoliu nabízí systémy pro domácí stanice ale i pro veřejné parkoviště a firemní areály. Systém zahrnuje nejen samotnou stanici, ale i identifikaci, vzdálený management a účtování.

Společnost 3E system, s.r.o. tak doplnila nabídku svých produktů v oblasti Inteligentních řešení o další prvek. Řešení dobíjecích stanic doplňuje stávající nabídku produktů v oblasti slaboproudých a silnoproudých rozvodů a energetických úspor.

Bližší technické informace o produktu je možno najít v sekci Dobíjecí stanice pro elektromobily, nebo nás kontaktujte.

Kontakt

Novoměstská 2170/1c
621 00 Brno-Řečkovice

tel.:+420 545 129 126
info__at__3esystem.cz

Služby

Energetický management
Správa budov
Technické projekty
Poradenství a analýza
Technický dozor

Produkty

Rozvody
Inteligentní budovy
Elektromobilita
Parkovací a závorové systémy
Měření a regulace