Kamerový systém Břeclav

Společnost 3E system, s.r.o. vyhrála veřejnou zakázku, jejímž předmětem bylo vybudování městského kamerového dohledového systému ve městě Břeclavi.

zobrazit

Účast na konferenci Centers Dating

Zástupci společnosti 3E systém, s.r.o. se zúčastnili mimořádného setkání investorů, bankéřů, zástupců obcí a měst a dalších aktérů realitního trhu.

zobrazit

Účast na konferenci Centers Dating

Podstatou této konference bylo setkání všech, kterých se týká výstavba a správa nemovitostí, na neformální půdě.

V první části konference byly odpřednášeny přednášky zástupců komerčních subjektů, zástupců měst či krajů, zaměřené na aktuální témata hýbající světem nemovitostí. V této části byla odpřednášena i prezentace od 3E system z tématického bloku „Úspory v hlavní roli – kdy prodraží úspory provoz?“. Prezentace si kladla za cíl seznámit posluchače s motivacemi pro zlepšování energetického managementu v budovách,s procesem dosahování úspor a s úspory ve vztahu k novému zákonu o hospodaření s energiemi.

V druhé části konference se přes představení účastníků konference přešlo k jejich vzájemné diskuzi. Nedílnou část publika prezentací tvořili developeři a investoři, kteří v této části konference mohli pohovořit s ostatními účastníky konference o možnostech možné spolupráce, obchodních plánech a investičních záměrech. Děkujeme za podnětné diskuze s těmi, se kterými jsme měli tu čest se u našeho stolku setkat, dále děkujeme všem přednášejícím a pořadatelům konference.

Konference Centers DatingPrednasejici


zdroj fotografií

Kontakt

Novoměstská 2170/1c
621 00 Brno-Řečkovice

tel.:+420 545 129 126
info__at__3esystem.cz

Služby

Energetický management
Správa budov
Technické projekty
Poradenství a analýza
Technický dozor

Produkty

Rozvody
Inteligentní budovy
Elektromobilita
Parkovací a závorové systémy
Měření a regulace