Kamerový systém Břeclav

Společnost 3E system, s.r.o. vyhrála veřejnou zakázku, jejímž předmětem bylo vybudování městského kamerového dohledového systému ve městě Břeclavi.

zobrazit

Účast na konferenci Centers Dating

Zástupci společnosti 3E systém, s.r.o. se zúčastnili mimořádného setkání investorů, bankéřů, zástupců obcí a měst a dalších aktérů realitního trhu.

zobrazit

Kamerový systém Břeclav

Vybudováno bylo sedm nových kamerových bodů a zcela nové dohlížecí centrum. Vedení města mělo v plánu kamerový systém ve městě zrekonstruovat, ale až díky dotaci z ministerstva vnitra a Jihomoravského kraje se jí v loňském roce podařilo získat dostatečně velký obnos.

Řešení cenou převyšující částku tři miliony korun má pomoci městu Břeclav s kriminalitou. Město tak má díky kamerovému systému k dispozici účinný nástroj. „A to jak preventivní, tak samozřejmě můžeme i následně dohledávat trestnou činnost. Mnohdy narážíme na netečnost občanů a kamery ve městě nám mohou u soudu významně pomoci.“ je přesvědčený velitel městské policie Stanislav Hrdlička. Město má ještě letos kamerový systém dále rozšířit a to až o patnáct nových kamer.

Kontakt

Novoměstská 2170/1c
621 00 Brno-Řečkovice

tel.:+420 545 129 126
info__at__3esystem.cz

Služby

Energetický management
Správa budov
Technické projekty
Poradenství a analýza
Technický dozor

Produkty

Rozvody
Inteligentní budovy
Elektromobilita
Parkovací a závorové systémy
Měření a regulace